Menu
Your Cart

Bayör

Bayburt Kara Kovan Balı 1 kg
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Bayburt un endemik bitkileri binlerce çeşit çiçeğinden geleneksel yöntemlerle yapılmış Bayburt kara kovan balı. Katkısız gerçek bal arayanlar için fırsat...
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
Bayburt Dana Kavurma 1KG
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Bayburt meralarında doğal yollarla beslenmiş hayvanların etinden yaptığımız Bayburt dana kavurmamızın tadına baktınız mı? Hem organik, hem leziz...
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Bayburt Çerçeve Bal Şekersiz 1 kg
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Şekersiz balımızın tadına baktınız mı? Bayburt çerçeve balımız tamamen doğal, katkısız hakiki çerçeve baldır. Şifa kaynağı katkısız balımızı tüketerek hem gerçek balın tadını alın, hemde sağlıklı beslenin...
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Bayburt Balı 1 KG Bayburt Balı 1 KG
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Endemik bitki çeşitliliğini en fazla olan iller arasında ilk sırayı alan Bayburt, bitki çeşitliliğinin fazla oluşu nedeniyle Bal kalitesi de en iyi olan iller arasında başı çekmektedir. Bayburt balı dünyaca ünlü anzer balı ile karşılaştırılacak kadar kaliteli bal çeşididir.Neden Bayburt Balı?Bayburt..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
El yapımı sucuk & Doğal sucuk El yapımı sucuk & Doğal sucuk
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Dana döş etinden hazırlanan el yapımı sucuklarımız tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan ürünlerdir. Sucuklarımız kesinlikle fabrikasyon ürünü değildir.Sucuklarımızda %75 dana eti, lezzet vermesi adına %25 de yağ bulunmaktadır. İçeriğinde sarımsak ve kendimize özgü özel baharat kullanılmaktadır.Ek ol..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Bayburt tereyağı Bayburt tereyağı
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Türkiye’nin en leziz tereyağının neden Bayburt tereyağı olduğunun sırrını açıklıyoruz! Merada otlayan hayvanların sütlerinden yapılan tereyağı ile kapalı alanda yetişen hayvanların sütlerinden yapılan tereyağının kalitesi bir olamaz. Bu anlamda Bayburt gibi mera hayvancılığının yapıldığı bir bölgede..
63,00TL
Vergiler Hariç:63,00TL
Tulum Peyniri
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Bayör olarak satışını yaptığımız meşhur Erzincan tulum peyniri bölgede yaşayan yörüklerin geleneksel yöntemlerle hazırladıkları tulum peyniridir. Yörükler tarafından yüzlerce yıldır süren geleneksel yöntemlerle hazırlandığı için tamamen doğal tulum peyniridir. Tulum Peynirinin Yapılış Aşamaları ..
62,00TL
Vergiler Hariç:62,00TL
Evelik Evelik
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Özellikle Bayburt, Erzurum illerinin mutfak kültüründe ayrı bir yeri olan Evelik otu genellikle kurutularak kışın tüketilen bir bitkidir. Yöreye göre evelik, labada, kara pancar diye de adlandırılan evelik otu Bayburt, Erzurum yörelerinde mayıs sonu haziran başında yetişen bir bitkidir. Çok yıllık b..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Saray Burma Helva 1 KG Saray Burma Helva 1 KG
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Saray Burma Helva 1 KG: Saraylara Layık Helva Çeşidi Damağınızda eşsiz bir lezzet bırakacak saray burma helvası, susam ve kakaonun helvaya orantılı şekilde katılmasıyla muhteşem bir lezzete dönüşmüştür. Mütevazi sofraları saraylara layık sofra haline getirmek hiç de zor değil. Türkiye’de yapı..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Darğun 200 GR
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Son yıllarda neredeyse üretimi durma aşamasına gelen Darğun otu özellikle Bayburt yöresinde bilinen yemeklerde çeşni olarak kullanılan bir çeşit baharat türüdür. Darğun diğer adıyla Tarhun otu planlı bir şekilde Bayburt’un Yedi Gözeler köyünde üretimi yapılıp özellikle Rus ve Kafkas mutfağında çok s..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Bayburt Peyniri Bayburt Peyniri
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Kaynamış sütten yapılan taze Bayburt peyniri. Kendi suyunda net 1,5 KG ve 3,5 KG olarak satılır. Kendi suyunda olduğu için uzun süre bekleyebilir. Bayburt meralarında otlayan ineklerin sütlerinden yapılmıştır. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi yoktur. Peynirin yapımında kaynamış süt kullanıldığı..
47,00TL
Vergiler Hariç:47,00TL
Bayburt Kaşar Peyniri Bayburt Kaşar Peyniri
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Bayburt kaşar peynirimizin tadına baktınız mı? Eğer bakmadıysanız çok şey kaybettiniz demektir. Peki neden Bayburt kaşarı, diğer kaşarlardan farklı yanları nedir? Diğer tüm peynir çeşitlerinde olduğu gibi kaşar peynirinin hammaddesi süttür. Bu anlamda iyi bir kaşar peynirinin olmazsa olmaz ilk şa..
47,00TL
Vergiler Hariç:47,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)