Yöresel Ürün Toptan Satış

Yayınlayan admin 30/01/2019 0 Yorumlar Yöresel Ürün Haberleri,

Yöresel ürün toptan satış

Günümüzde doğal ürünlere ulaşmak oldukça zor ve zahmetlidir. Hazır ürünlerin üretimi konusundaki teşviklerin he geçen gün artması da doğal ürünlerle beslenmenin giderek azaldığının önemli işaretlerinden biridir. Buna karşılık geleneksel yöntemlerle elde edilen yöresel ürünler, insan sağlığı açısından pek çok faydayı da beraberinde getirir. Yöresel ürünler çoğunlukla yabancı ve kimyasal madde içermez ve bu nedenle de kanserojen madde içermediği için rahatlıkla tüketilebilir. Organik olmalarından dolayı insan vücudunda çeşitli rahatsızlıkların azalmasında etken rol oynayan yöresel ürünler, el değmeden tamamen hijyen koşullarına sadık kalınarak üretilir.

 

Yöresel ürün toptan satış konusunda bulunduğumuz bölgenin hakimi olarak tüm müşterilerine yöresel Bayburt köy tereyağı ve lor çeçil peyniri satışı yapmakta ve Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderim sağlamaktayız. Bizzat kendi imalatımız olan ürünler, anlaşmalı kargolar ile Türkiye’nin her şehrine kısa zaman içerisinde gönderilebilmektedir.

 

Yöresel Bayburt Köy Tereyağı Özellikleri

 

Bayburt köy tereyağı gerek üretimi gerekse de üretim koşulları ile Türkiye genelinde öne çıkan tereyağı çeşitlerinden biri olmaktadır. Bitki çeşitliliği açısından oldukça zengin bir yer olan Bayburt, meralarda otlayan hayvanların farklı bitki ve otları tüketmesi ile özel lezzetine kavuşmaktadır. Birbirinden farklı kaliteli meralarda otlayan keçi, manda ve ineklerin sütünden elde edilen Bayburt köy tereyağı, üretiminde herhangi bir kimyasal madde kullanılmadığı için de tazeliğini ve lezzetini her zaman için korumaktadır.

Yöresel Bayburt köy tereyağı toptan satışı ile Türkiye’nin tüm şehirlerine gerçek kalitede tereyağı sunmakta ve bunun yanında tereyağını tuzlu ve tuzsuz olarak iki farklı şekilde hazırlamaktayız. Müşterilerimiz isteğe göre tuzlu ya da tuzsuz çeşitlerinden herhangi birini istedikleri an tercih edebilir ve toptan olacak şekilde satın alabilirler.

 

Yöresel Bayburt Lor Çeçil Peyniri Özellikleri

 

Yöresel Bayburt lor çeçil peyniri toptan satışı da yaptığımızı ve aynı lezzet ve kaliteyi lor çeçil peynirinde de ortaya koyduğumuzu belirtmek isteriz. Birinden farklı bitki ve otların yer aldığı meralarda otlayan hayvanların sütlerinde özel olarak elde ettiğimiz ve üretiminde hiçbir şekilde katkı maddesi kullanmadığımız lor çeçil peyniri, yağı tamamen alınmış süsten imal edilmektedir. Bu şekilde daha az yağlı be yumuşak olan peynir, kalite ve lezzet açısından da oldukça etkileyici bir konumda yer alır.

Yöresel olarak imal ettiğimiz ürünlerimiz tamamen organik olmalarından dolayı çocuklar tarafından dahi rahatça tüketilebilir. Herhangi bir katkı ya da kimyasal madde bulundurmaması ise en önemli özellikleri arasında yer alır. Bunların yanı sıra yöresel Bayburt köy tereyağı toptan satışı ve lor çeçil peyniri toptan satışı altında sizlere ulaştırdığımız ürünlerimiz aşağıdaki özelliklere sahiptir;

  • Organik olmalarından dolayı birçok rahatsızlıkları en aza indirgenmesinde etkilidir.
  • Besin öğeleri açısından organik olmayan benzerlerine göre daha zengin bir içeriğe sahiptir.
  • Her zaman taze kalmayı ve lezzetini korumayı başarır.
  • Sağlıklı olmalarından dolayı raf ömürleri kısadır. Bunun nedeni üretimlerinde katkı ya da kimyasal madde kullanılarak raf ömürlerinin yapay olarak uzatılmamasıdır. Ayrıca uzun ömürlü olmamaları ürünlerimizin ne kadar doğal olduklarının açık bir göstergesidir.
  • Bazı gıdalara ya da kimyasallara alerjisi olanlar tarafından rahatlıkla tüketilebilir.
  • Çocuklar tarafından rahatlıkla tüketilebilir.
  • Sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırır.

Siz de sağlığınızı koruma altına almak ve bunun yanında besin değeri yüksek doğal ürünler tüketmek istiyorsanız, yöresel Bayburt köy tereyağı ve lor çeçil peyniri toptan satışı avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve tamamen organik ve yöresel olan bu ürünlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın