Menu
Your Cart

Güncel Blog Haberleri RSS Beslemeleri

03 Mar Yöresel Ürün Toptan Satış
admin 0 7908
Günümüzde doğal ürünlere ulaşmak oldukça zor ve zahmetlidir. Hazır ürünlerin üretimi konusundaki teşviklerin he geçen gün artması da doğal ürünlerle beslenmenin giderek azaldığının önemli işaretlerind..
03 Mar Organik Yöresel Ürünlerin Sağlığımıza Faydaları
admin 0 675
Organik besinler, son zamanlarda ülkemizde dahil dünyanın pek çok yerinde önemli hale gelmiş durumda. Popülaritesini gittikçe artıran organik ürünler, talebin artması ile üretiminde artmasına neden ol..
03 Mar Bayburt’un Gezilecek Yerleri, Tarihi Eserleri
admin 0 740
Kadim şehir Bayburt’ta Kenan Yavuz Kültür evini ziyaret ederek asırlar öncesine gidip, zamanda yolculuk yapabilir, Baksı Müzesine giderek geçmişle geleceğin aynı çatı altında nasıl harmanlandığına şah..
03 Mar Herse Nasıl Yapılır?
admin 0 452
Bayburt’un en meşhur yemeklerinden biri olan Herse yöre insanı tarafından gendime diye tabir edilen (bazı yörelerde yarma da denir) bakliyat ve genç piliç etinden yapılır. Önemli hatırlatma: Çiftlik t..
03 Mar Lor Dolması Nasıl Yapılır?
admin 0 462
Geçtiğimiz yıllarda Bayburt adına tescillenen lor dolması resmi olarak Bayburt yöresine has bir yemek olduğu kesinleşmiştir. Peki bu meşhur Bayburt yemeği lor dolması nasıl yapılır? İşte cevabıKullanı..
03 Mar Tarhun Otunun Faydaları Nedir?
0 711
Tarhun otunun faydaları nedir? Siz de merak ediyorsanız, ülkemizde ejder otu olarak bilinen tarhun otu hakkında sizlere birtakım bilgiler verelim. Tarhun otu genel olarak güneşli ve bunun yanında zeng..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)