Menu
Your Cart

Ürün Teslimatı ve İade Şartları

Bayör yöreselden satın aldığınız ürünler Türkiye’nin her iline anlaşmalı kargomuz olan Aras kargo ile en geç 3 iş günü içerisinde ulaştırılır.

E-ticaret sitemize üye olup beğendiğiniz ürünü onlayn olarak satın alıp ödemesini yaptığınız an satın aldığınız ürün aynı gün kargoya verilerek üyelik aşamasında verdiğiniz adrese gönderilir.

 

Gönderilen ürün gıda ürünü olduğundan kargo güvenliği ve ürünün bozulmadan tarafınıza ulaşması adına gerekli soğutma ve kargo paketlemesi yapılmaktadır.

 

Ödeme Seçenekleri ve Kargo Tutarları

E-mağazamızdan, kredi kartı, banka havale, eft veya kapıda ödeme seçeneğiyle ürün siparişi verebilirsiniz. Kredi kartıyla alışverişlerde BBDK onaylı PayTr kullanmaktayız. BBDK onaylı olduğundan güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 

Kargo Tutarları

  • 1-5 kg arası: 16 tl
  • 6-10 kg: 18 tl
  • 11- 20 kg: 20 tl
  • 21-30 kg: 28 tl

Not: alıcı öder

İade İşlemleri

Bayör Yöresel’den satın aldığınız tüm ürünleri 10 iş günü içerisinde koşulsuz şartsız geri iade edebilirsiniz. Bayör yöresel müşteri memnuniyeti açısında ürün geri iade işlemleri işlemleri sırasında size her türlü yardımı yapacaktır. Gerek web sitemiz üzerinden e-mail yoluyla gerekse de 0458 333 46 46 nolu müşteri temsilcisi numarayı arayarak ürün geri iade taleplerinizi iletebilirsiniz.