Menu
Your Cart

Kahvaltılık Ürünler & Bayburt Yöresel Kahvaltılık Ürünleri

El yapımı sucuk & Doğal sucuk El yapımı sucuk & Doğal sucuk
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Dana döş etinden hazırlanan el yapımı sucuklarımız tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan ürünlerdir. Sucuklarımız kesinlikle fabrikasyon ürünü değildir.Sucuklarımızda %75 dana eti, lezzet vermesi adına %25 de yağ bulunmaktadır. İçeriğinde sarımsak ve kendimize özgü özel baharat kullanılmaktadır.Ek ol..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Tulum Peyniri
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Bayör olarak satışını yaptığımız meşhur Erzincan tulum peyniri bölgede yaşayan yörüklerin geleneksel yöntemlerle hazırladıkları tulum peyniridir. Yörükler tarafından yüzlerce yıldır süren geleneksel yöntemlerle hazırlandığı için tamamen doğal tulum peyniridir. Tulum Peynirinin Yapılış Aşamaları ..
62,00TL
Vergiler Hariç:62,00TL
Bayburt tereyağı Bayburt tereyağı
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Türkiye’nin en leziz tereyağının neden Bayburt tereyağı olduğunun sırrını açıklıyoruz! Merada otlayan hayvanların sütlerinden yapılan tereyağı ile kapalı alanda yetişen hayvanların sütlerinden yapılan tereyağının kalitesi bir olamaz. Bu anlamda Bayburt gibi mera hayvancılığının yapıldığı bir bölgede..
57,00TL
Vergiler Hariç:57,00TL
Saray Burma Helva 1 KG Saray Burma Helva 1 KG
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Saray Burma Helva 1 KG: Saraylara Layık Helva Çeşidi Damağınızda eşsiz bir lezzet bırakacak saray burma helvası, susam ve kakaonun helvaya orantılı şekilde katılmasıyla muhteşem bir lezzete dönüşmüştür. Mütevazi sofraları saraylara layık sofra haline getirmek hiç de zor değil. Türkiye’de yapı..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Bayburt Peyniri Bayburt Peyniri
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Kaynamış sütten yapılan taze Bayburt peyniri. Kendi suyunda net 1,5 KG ve 3,5 KG olarak satılır. Kendi suyunda olduğu için uzun süre bekleyebilir. Bayburt meralarında otlayan ineklerin sütlerinden yapılmıştır. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi yoktur. Peynirin yapımında kaynamış süt kullanıldığı..
47,00TL
Vergiler Hariç:47,00TL
Bayburt Kaşar Peyniri Bayburt Kaşar Peyniri
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Bayburt kaşar peynirimizin tadına baktınız mı? Eğer bakmadıysanız çok şey kaybettiniz demektir. Peki neden Bayburt kaşarı, diğer kaşarlardan farklı yanları nedir? Diğer tüm peynir çeşitlerinde olduğu gibi kaşar peynirinin hammaddesi süttür. Bu anlamda iyi bir kaşar peynirinin olmazsa olmaz ilk şa..
47,00TL
Vergiler Hariç:47,00TL
Organik Köy Yumurtası
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
%100 doğal, %100 organik Bayburt köylerinden satın aldığımız köy yumurtalarını Bayör yöresel olarak satışa sunmaktayız. Yumurtalarımız, 30 lu paketlerde satılmaktadır. Yumurtaların kırılmaması için özel köpük kargo paketiyle kargolanmaktadır. Köy Yumurtası ile Gezen Tavuk Yumurtası Arasın..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Kaymak Kaymak
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
İster sade ister tatlandırarak kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi kaymak, muhteşem lezzeti enerji deposu besin öğeleriyle sağlıklı bir yiyecek türüdür...
43,00TL
Vergiler Hariç:43,00TL
Kerti Lor
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Kendi üretimimiz olan meşhur Bayburt kerti loru. Bol miktarda çeçil katarak imal etmekteyiz. Bize özel üretimim aşamalarının her alanında hijyen koşullarına azami dikkat göstermekteyiz. Lorun olgunlaşma süresi 6 ay ila 1 yıl arasındadır. Yani çeçilli kerti lorumuzu hazırladıktan sonra tam ol..
38,00TL
Vergiler Hariç:38,00TL
Civil Peynir
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Daha çok Bayburt, Erzurum, Kars yörelerine özgü çivil peynir yağı alınmış sütten yapılan tel tel ayrılan peynir çeşididir. Bazı bölgelerde “çeçil veya tel peynir” olarak ta bilinir. Yağı alınmış sütten yapıldığından çivil peynirde yağ oranı çok düşüktür. Bu yüzden özellikle diyet yapan k..
38,00TL
Vergiler Hariç:38,00TL
Sade Lor
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Bayör yöresel olarak kendi üretimimiz olan sade Bayburt loru, içerisinde çeçil olmayan lor çeşididir. Sade lor olarak bilinen lorumuz tam anlamıyla olgunlaşıp lezzetini göstermesi için soğuk hava depolarımızda 4 – 6 ay arası bekletilir. Bekleme süresi sonrası tam anlamıyla lezzetini aldıktan sonr..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Bayburt Göğermiş Lor & Küflü Lor
Yeni ÇOK SATILDI
Brand: Bayör
Bayburt’un lezzetiyle en meşhur lor çeşitlerinden biri olan göğermiş lor diğer adıyla küflü lor, Bayburt’a özel lor çeşitlerinden biridir. Daha çok göğermiş lor diye bilinen lor çeşidine yöre insanı “küflü lor” da demektedir. Lora küflü denmesinin nedeni lorun kendine özgü renginden kaynaklanmak..
33,00TL
Vergiler Hariç:33,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)